View English version

O MNIE / referencje


MARTI I DAWID JAK PODAJE ENCYKLOPEDIA PWN POD HASŁEM "TOMEK GRALA" MOŻEMY ZNALEŹĆ TAKIE HASŁA JAK: MIŁY, PROFESJONALNY, DOKŁADNY, UPRZEJMY, POMYSŁOWY, ORYGINALNY, A NAWET JEST WZMIANKA O TYM, ŻE TO ŚWIETNY FOTOGRAF. POSTANOWILIŚMY TO SPRAWDZIĆ! KAŻDA NAJKRÓTSZA NAWET CHWILKA Z NASZEGO WESELA ZOSTAŁA UWIECZNIONA. PRZYSZLI NOWOŻEŃCY JEŚLI CHCECIE MIEĆ NIEZAPOMNIANY REPORTAŻ ŚLUBY, BEZ WAHANIA NAWIĄZUJCIE WSPÓŁPRACE Z TOMASZEM.
MARTI I DAWID

BEATA I PIOTR TOMEK - OSOBISTOŚĆ JAKICH MAŁO. WSPÓŁPRACA Z NIM TO SAMA PRZYJEMNOŚĆ, KTÓREJ EFEKTEM SA GENIALNE ZDJĘCIA, DO KTÓRYCH Z RADOŚCIĄ WRACAMY. PROFESJONALNY FOTOGRAF I ŚWIETNY KUMPEL ZARAZEM. NIE WYOBRAŻAMY SOBIE, ŻEBY KTOŚ INNY FOTOGRAFOWAŁ NASZ ŚLUB, WESELE I NIEZAPOMNIANA SESJE PLENEROWA. GRALSON TO STRZAŁ W DZIESIĄTKĘ! DZIĘKUJEMY. PS. MASZ ŚWIETNE PODEJŚCIE DO TEGO CO ROBISZ, BO GENIALNIE BALANSUJESZ MIEDZY PRACA A KONTAKTEM Z 'KLIENTEM'.
BEATA I PIOTR

DOROTA I MICHAŁ JEDNYM SŁOWEM: PERFEKCJA! FENOMENALNE UJĘCIA , DOPRACOWANIE KAŻDEGO SZCZEGÓŁU , NIESAMOWITE PLENERY, A NA PRZYJĘCIU WESELNYM DYSKRETNY I NIEWIDOCZNY. BARDZO DZIĘKUJEMY I GORĄCO POLECAMY!!!
DOROTA I MICHAŁ

MARLENA I JAKUB TOMEK TO PROFESJONALISTA PATRZĄCY NA ŚWIAT PRZEZ OBIEKTYW APARATU, DZIĘKI KTÓREMU POTRAFI POKAZAĆ PROSTE RZECZY W UJMUJĄCO ŁADNY SPOSÓB. JEGO UMIEJĘTNOŚĆ WTAPIANIA SIĘ W TŁO SPRAWIA, ŻE CZŁOWIEK ZACHOWUJE SIĘ PRZY NIM NATURALNIE I NIE MA TENDENCJI DO POZOWANIA. DZIĘKI OTWARTOŚCI SZYBKO ZJEDNUJE SOBIE LUDZI, CO PRZEKŁADA SIĘ NA BEZSTRESOWĄ WSPÓŁPRACĘ.
MARLENA I JAKUB

MARTYNA I SŁAWEK ZDJĘCIA Z NASZEGO ŚLUBU/WESELA/PLENERU POKAZUJĄ WIĘCEJ EMOCJI NIŻ SIĘ SPODZIEWALIŚMY. KAŻDE ZDJĘCIE TO OBRAZ, DO KTÓREGO Z ŁATWOŚCIĄ MOŻNA DOPISAĆ DŁUGĄ HISTORIĘ. A NAWET CI, KTÓRZY ZAWSZE MÓWILI, ŻE SĄ NIEFOTOGENICZNI PODOBAJĄ SIĘ SOBIE NA JEGO FOTOGRAFIACH !!!!!! POLECAMY!!!!!:)
MARTYNA I SŁAWEK

ELWIRA I DAMIAN TRZEBA PRZYZNAĆ, ŻE TOMASZ TO:KONKRETNY I DOBRZE ZNAJĄCY SIĘ NA SWOJEJ PRACY FOTOGRAF Z KTÓRYM KAŻDY BARDZO SZYBKO MOŻNA NAWIĄZAĆ KONTAKT. NIE BYŁO DLA NIEGO PROBLEMEM - MIMO ODLEGŁOŚCI – PRZYJECHAĆ DO HOLANDII NA SESJĘ NARZECZEŃSKĄ
ELWIRA I DAMIAN

GOSIA I PAWEŁ POLECAM WSZYSTKIM PRZYGODĘ Z TYM FOTOGRAFEM. NIE DOŚĆ ŻE ZDJĘCIA SĄ GENIALNE TO JESZCZE SAM FOTOGRAF TO FANTASTYCZNY CZŁOWIEK. SUPER SIĘ Z NIM WSPÓŁPRACOWAŁO. NA WESELU BYŁ PRAWIE NIE WIDOCZNY A NA PLENERZE ŚWIETNIE SIĘ BAWILIŚMY. REWELACJA, DZIĘKI TOMEK
GOSIA I PAWEŁ

ANNA I MATEUSZ TY JAKO FOTOGRAF BYŁEŚ KOMPLETNIE "NIEWIDZIALNY", ALE ZA TO "WSZĘDOBYLSKI". ZDJĘCIA SĄ PRZEPIĘKNE, KAŻDE Z NICH JEST MEGA WYJĄTKOWE I KAŻDE MA W SOBIE TO, NA CZYM MI TAK BARDZO ZALEŻAŁO: NATURALNOŚĆ A PRZEDE WSZYSTKIM "TO COŚ". POZDRAWIAMY I RAZ JESZCZE DZIĘKI!!
ANNA I MATEUSZ

KASIA I ADAM  FOTOGRAFIA, KTÓRĄ TWORZYSZ JEST ZUPEŁNIE INNA NIŻ WIĘKSZOŚĆ KADRÓW W KTÓRYCH PANUJE ZAZWYCZAJ KOLOROWA PUSTKA… TWOJE ZDJĘCIA PROWOKUJĄ OKO WIDZA DO ZATRZYMANIA WZROKU NA BOHATERACH HISTORII, KTÓRĄ TWORZYSZ… ZA KAŻDYM RAZEM TWE FOTOGRAFIE SĄ CUDOWNĄ KOMBINACJĄ BARW I TREŚCI, A CZARNO-BIAŁE KADRY POSIADAJĄ UCHWYCONĄ GDZIEŚ W PRZESTRZENI DUSZĘ… NIGDY NIE JESTEŚ W CENTRUM WYDARZEŃ, ALE GDZIEŚ Z BOKU I DZIĘKI TEMU TWORZYSZ ZDJĘCIA NA KTÓRYCH JEST TO „COŚ” CZEGO NIKT INNY NIE WIDZI… TAKI RODZAJ FOTOGRAFII TO NIC INNEGO JAK SZTUKA… JESZCZE RAZ DZIĘKUJEMY ZA TO, ŻE BYŁEŚ Z NAMI W DNIU ŚLUBU I STWORZYŁEŚ CUDOWNĄ HISTORIĘ W KTÓREJ GRALIŚMY ROLE GŁÓWNE… DZIĘKUJEMY TAKŻE ZA TO, ŻE MOGLIŚMY WRAZ Z TOBĄ WSPÓŁTWORZYĆ PRAWDZIWĄ SZTUKĘ…
KASIA I ADAM

JUSTYNA I KRZYSZTOF ZDJĘCIA SUPER!!! NIE MOGLIMY LEPIEJ TRAFIĆ Z FOTOGRAFEM A ATMOSFERA JAKĄ WPROWADZIŁ TOMEK BARDZO UŁATWIŁA NAM POZOWANIE, PEŁEN PROFESJONALIZM. DZIĘKI WIELKIE :)
JUSTYNA I KRZYSZTOF

MONIKA I RADEK ZNAJĄC TWOJE ZDJĘCIA OCZEKIWANIA BYŁY OGROMNE. I JEST REWELACJA!!! POWIEM KRÓTKO: JESTEŚ WIELKI!!! DZIĘKUJEMY
MONIKA I RADEK

MAGDALENA I MARCIN DO JEGO PRACY PO PROSTU NIE DA SIĘ PODEJŚĆ BEZ EMOCJI. KAŻDE ZDJĘCIE POSIADA SWÓJ UROK, GŁĘBIE I SWIETNIE UCHWYCA PODNIOSLOŚĆ CHWILI. CZY TO JEST GRYMAS MALUJĄCY SIĘ NA TWARZY, BŁYSK W OKU, SPOJRZENIE CZY ZWYKLE KLAŚNIĘCIE DŁOŃMI. TOMEK POTRAFI ZROBIĆ Z TEGO SZTUKE. POLECILIBYŚMY GO KAZDEMU Z ZAMKNIĘTYMI OCZAMI. KTOKOLWIEK SIĘ ZDECYDUJE NIECH WIE, ŻE JEST W DOBRYCH RĘKACH."
MAGDALENA I MARCIN

JOANNA I ROMAN OGLĄDAJĄC U CIEBIE PIERWSZY RAZ POKAZ PO PROSTU MNIE ZATKAŁO I ZA DUŻO POWIEDZIEĆ NIE MOGŁAM. ZDJĘCIA SĄ GENIALNE POKAZ, MUZYKA - FANTASTYCZNE. KAŻDE ZDJĘCIE PROWOKUJE DO ZATRZYMANIA WZROKU NA BOHATERACH HISTORII, KTÓRĄ TWORZYSZ. HISTORII PEŁNEJ UCZUĆ, RADOŚCI I MAGII... LEPSZEJ PAMIĄTKI NIE MOGLIŚMY SOBIE WYMARZYĆ. JESTEŚ WIELKI. JESZCZE RAZ DZIĘKUJEMY.
JOANNA I ROMAN

MAŁGOSIA I MACIEK DZIĘKUJEMY ZA ZDJĘCIA, SĄ NAPRAWDĘ WYJĄTKOWE. TO BYŁA WIELKA PRZYJEMNOŚĆ Z TOBĄ WSPÓŁPRACOWAĆ. CIESZĘ SIĘ, ŻE CIĘ WYNALAZŁAM W SIECI, ŻE TO TY UWIECZNIŁEŚ NAS W PIERWSZYCH DNIACH MAŁŻEŃSTWA. DZIĘKUJEMY
MAŁGOSIA I MACIEK

Wszystkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie FORMA-studio.com.pl